Haryk

Ráno vyrážíme opět do Subwaye na snídani, mají tu i free wifi, takže pořešíme vše důležité a vzhůru pro Haryka. Vydáme se opět pěšky po nekonečně dlouhé ulici, když jsme něco málo za polovinou cesty, zastaví u nás auto Eagleriders, jestli chceme svézt. Poznali cíl naší cesty podle toho, že si neseme helmy. Papírově je vše vyřešeno za chvíli. Pak už si jdeme pro klíčky, následuje krátká instruktáž a můžeme jet. Napřed si trochu projíždíme okolí, aby se Honza sžil se svojí novou hračkou:-) a potom nás čeká nelehký úkol. Připevnit všechny naše věci (je jich asi 50 kg). Chvíli to vypadá, že bychom tu akutně potřebovali Dawa, který je schopen sbalit nemožné, ale po několika neúspěšných pokusech se nám podaří navázat na motorku úplně všechno a můžeme vyrazit směr Venice. Je to legendární pláž, na které se svého času poflakovali třeba the Doors. Taková pravá Kalifornie :-) Najíme se v místní restauraci a pokračujeme dál do Malibu beach, kde máme zamluvený kemp. Vydáme se po Pacific Hwy, ale už po chvíli zůstaneme trčet v šílené zácpě. Popojíždíme krokem nebo stojíme. Haryk je širokej sám o sobě a k tomu naše batohy, které trčí trochu do stran, takže na nějaké kličkování mezi auty to nevypadá. Nakonec asi po hodině ztrácíme nervy a odbočujeme na Sunset Bl., kde je sice taky dost velký provoz, ale aspoň se to hýbe. Cesta je sice delší, ale také zajímavá. V Mallibu se chvíli projíždíme kolem pláže, tankujeme, nakupujeme jídlo na večer a pak se jedeme ubytovat. Paní majitelka má takové trochu učitelské sklony, takže napřed si vyslechneme asi patnáctiminutovou přednášku o tom, co smíme a nesmíme, co je velmi nebezpečné a tak podobně. Mimo jiné bychom podle ní měli ke stanu motorku tlačit, abychom nerušili ostatní. No nevím, jak by zvládla ona sama něco tak těžkého tlačit. Nahoře u stanů potkáváme dalšího motorkáře, který se tomuto příkazu také směje. Stavíme stan, máme krásný výhled na oceán a na druhé straně na hory.

Počet komentářů: 8 k “Haryk”

 1. Zusss napsal:

  To uz vam dosly love, ze Denca jezdi s odpadkama? :D
  Jinak sem rada, ze se mate dobre, jeste vas nezavreli, navzajem ste se nepozabijeli a tak.. :)

  Btw, nechcete do tech clanku psat kterej den to pisete? Kdyz to pak davate na net takto zpetne, tak neni poznat jesi ste to psali v pondeli nebo v patek..

 2. Zusss napsal:

  To uz vam dosly love, ze Denca jezdi s odpadkama? :D
  Jinak sem rada, ze se mate dobre, jeste vas nezavreli, navzajem ste se nepozabijeli a tak.. :)

  Btw, nechcete do tech clanku psat kterej den to pisete? Kdyz to pak davate na net takto zpetne, tak neni poznat jesi ste to psali v pondeli nebo v patek..

 3. Zusss napsal:

  Tak to neni mozny.. nejdriv sem dam prispevek a on tu neni a pak se tu objevi 2x.. no lol..

 4. Rod napsal:

  Tywoe, ty stupačky a padací rám to má na můj vkus až nepříjemně nízko, nemusíte zatáčky jezdit na dvakrát..? ;-D

 5. ganesa7 napsal:

  Zuss >> Love zatím nedosly, ale meli tam hovna, jestli chces, prijed si téz :-)

 6. Číkus napsal:

  Rod >> Mi povídej … ale r66 je naštěstí skoro furt rovně :-D

 7. Zusss napsal:

  2ganesa7: Tak to joo, to je jasny ze ste si museli vzit. To se hodi heléé!! :)

 8. Číkus napsal:

  Zusss >> Ahoj, čau !
  (… v prérii po setmění …)