Luton

Aneb nezmokli jsme, už jsme tu.
Hodinu a půl dlouhá cesta letadlem probíhala v naprosté pohodě, turbulence téměř neregistrovatelné, přistání měkké (pilot sklidil zasloužený potlesk). O zábavu se nám starala parta čtyř borců, kteří lámali jednu vodku za druhou, zapíjeli colou, byli hluční a veselí. Jeden z nich to nakonec neustál a za obecného veselí si trošku odložil do pytlíku. Zatím je ještě nízkonákladové aerolinky nezpoplatnili. Good for him.

06-28-sky-europe

V Británii nás naproti všem očekáváním uvítalo slunečné počasí, 17°C. Koupili jsme zpáteční lístky na Victorii (Londýn) za GBP 19.00 a sedíme v buse na cestě trvající hodinu a půl. Nemůžu se, jak jsem jinak zvyklý, dívat na provoz kolem, protože mám pořád šílený pocit, že se určitě vybouráme. Hold levostranný provoz není kompatibilní s mimobritským řidičem, který nevypíná ani jako spolujezdec.
Hned po opuštění letiště jsem zkontroloval dostupné WiFi sítě a vypadá to, že o free AP nebude nouze. V autobusech ale ještě WiFi nemají. Subnotebook ASUS Eee ukazuje „zbývá 9:58 hodin (93%)“ a já se usmívám od ucha k uchu.

Diskuze uzavřena.