Poslední celý den v Olympii

Ráno jdeme s Terezkou do kavárny, kde dřív pracovala, na luxusní kafe. Pak si půjčíme její staré auto, kterému sice moc nefunguje spojka, ale Honza se s tím jakž tak pere, takže to nakonec docela jde a pokračujeme v lovu helem. V South Sound Honda mají v pondělí zavřeno, tak jedeme do Paulson‘s a tam naštěstí objevujeme za velmi rozumnou cenu (pod 50 baků) velmi stylové helmy. Splnění úkolu nám udělalo takovou radost, že to jdeme oslavit slavnostním hamburgerem a lahvovým Budweiserem (americkým).
Odpoledne ještě musíme sehnat karimatky, vyprat, vysušit, sbalit a večer zajít na rozlučkový pivko se všema našima novýma známýma.
Zítra dopoledne se přesuneme do Seattlu a v 15 hodin letíme do Los Angeles. Tam přespíme jednu noc v hotelu a 8.7. si vyzvedneme motorku. Nevím jak to bude s připojením na net, takže pokud bychom se pár dní neozvali, nebojte se o nás, ozveme se hned jak to půjde :-)

Počet komentářů: 6 k “Poslední celý den v Olympii”

 1. Rod napsal:

  U kafe vypadáte jak trosky.. ;-D ..na fotkách se žrádlem je to už lepší..

 2. Jelenovi napsal:

  Moc pekne se cte vase povidani cisi z toho radost a pohoda a jsem rada ze jste si to po dlouhe dobe s Teri uzili stastnou cestu

 3. Chro napsal:

  me netvrdte, ze Denca snedla takovou porcu ! :)

 4. ganesa7 napsal:

  Chro >> Sama se tomu divím, ale jo :-)

 5. Číkus napsal:

  Jelenovi >> Olympii jsme si užili hafo, snad se s Teri brzo uvidíme v Brně. Za Váma se stavíme až přijedeme.

 6. Číkus napsal:

  Rod >> se podívej na sebe do zrcadla jak vypadáš ty než si dáš ranní kafe.